راهنمای شروع ایمیل مارکتینگ با نجوا

با سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا، مستقیم و موثر پیامتان را به کاربران برسانید تا فروشی بیشتر و مشتریانی وفادارتر داشته باشید. به‌کمک ایمیل مارکتینگ می‌توانید انواع کمپین‌ها، معرفی جدیدترین محصولات و لیست کالاهای تخفیف‌دار را برای کاربرانتان ارسال کنید و مخاطبین خود را در جریان اتفاقات مهم قرار دهید. در ادامه، راهنمای شروع ایمیل مارکتینگ و مراحل تنظیمات اولیه پنل را بررسی می‌کنیم.

برای شروع آماده‌اید؟
می‌توانید از طریق گزینه‌های زیر، موضوع مدنظرتان را انتخاب کنید و مستقیما وارد بخش مربوطه شوید یا اینکه از قسمت پایین‌تر، از ابتدای نکات مربوط به ایمیل مارکتینگ شروع کنید و تا انتها پیش بروید.

ست‌کردن رکورد DNS

این رکوردها برای شناسایی دامنهٔ شما به عنوان ارسال‌​کنندهٔ ایمیل​‌هایی است که قرار است از طریق پنل ایمیل نجوا یا هر پنل ایمیل دیگری ارسال شوند. در واقع، شما با وارد کردن رکوردهای DNS در هاست خود، پای ایمیل​‌هایی را که از پنل نجوای شما ارسال می‌​شود، امضا می‌​کنید و تأیید می‌‌کنید که این ایمیل‌​ها از طرف شما به عنوان صاحب وب‌​سایت ارسال شده است. این رکوردها در بخش تنظیمات دامنه از سرویس ایمیل پنل نجوا در دسترس است و برای هر تعداد ارسال و همهٔ انواع ارسال‌​های ایمیل، باید قبل از ارسال به‌درستی تنظیم شده باشند.

نکته مهم:  تنظیمات warm up IP باید تماماً توسط  خودتان  (یا نیروی فنی تیمتان) انجام شود.

راه دسترسی به تنظیمات DNS به این آدرس است:

ایمیل > تنظیمات > تنظیمات دامنه

تنظیمات آی پی در پنل ایمیل مارکتینگ نجوا

با کلیک کردن روی چرخ​‌دنده، ۴ رکورد DNS برای شما نمایش داده می​‌شود که لازم است تیم فنی مجموعهٔ شما رکوردها را در هاست دامنه شما جای​‌گذاری کند.

با ست کردن این رکوردها در هاست دامنه، مجدد روی چرخ‌​دنده کلیک کرده و روی گزینهٔ بررسی هر رکورد کلیک کنید. زمانی که رکوردها به حالت «تنظیم شده» تغییر کردند، با کارشناسان نجوا تماس گرفته یا تیکت بزنید تا مراحل تنظیم ارسال‌​کننده برای شما انجام شود.

تنظیمات آی پی در پنل ایمیل مارکتینگ نجوا

برای ست‌کردن دامنه در هاست خود، می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

حتما بخوانید: راهنمای ست کردن رکورد DNS در پنل هاست‌های مختلف

برای ورود به بخش بعدی (نحوهٔ تخصیص IP) اینجا را کلیک کنید.