پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

پوش نوتیفیکیشن یکی از سرویس‌های موثر در حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده که به تازگی به ایران وارد شده است. استفاده از پوش نوتیفیکیشن به دو روش ارگانیک و تبلیغاتی امکان پذیر است. در روش ارگارنیک هر کسب‌وکار اینترنتی، اعم از اپلیکیشن و وب‌سایت، با ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران خود، ضمن ایجاد تعامل با آن‌ها، کاربران را به وب‌سایت و اپلیکیشن خود بازگردانده و با ارسال پوش نوتیفکشن‌های شخصی‌سازی‌شده باعث افزایش بازدهی آن‌ها می‌شود.

روش دوم استفاده از پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی و ارسال تبلیغات برای کاربران وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط می‌باشد. در این روش تبلیغ‌کننده‌ها به هدف خود جهت ترویج محصولات کسب‌وکار و ناشران به کسب درآمد از ایجاد وب‌سایت‌های باکیفیت خواهند رسید. در این‌راستا، سرویس جدیدی تحت عنوان تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در پلفترم تبلیغاتی آنلاین یکتانت، با همکاری نجوا، به عنوان شیوه جدید تبلیغات آنلاین راه‌اندازی شده است. به کمک این سرویس، کسب‌وکارها می‌توانند با ساخت کمپین پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی، از فرصت تبلیغات استفاده کرده و محتوای تبلیغاتی خود را به کاربران رسانه‌هایی ارسال کنند که اجازه ارسال پوش نوتیفیکیشن را صادر کرده‌اند.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

راه‌اندازی سرویس پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

رسانه‌هایی که از سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن نجوا برای وب‌سایت یا اپلیکیشن خود استفاده می‌کنند و تمایل دارند با ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی کسب درآمد کنند، می‌توانند با وارد کردن توکن فرستنده‌ نجوا، در پنل یکتانت، اجازه ارسال تبلیغات را صادر نمایند.

به این منظور کاربران نجوا می‌توانند برای دریافت توکن فرستنده از پنل پوش نوتیفیکیشن نجوا، به بخش مشخصات API مراجعه کرده و پس از ایجاد توکن جدید، آن را کپی کرده و در پنل یکتانت خود وارد کنید.

توکن فرستنده در پنل پوش نوتیفیکیشن نجوا

متذکر می‌شود، نجوا به هیچ وجه پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی به مشترکین ارسال نمی‌کند و کاربران در صورت تمایل می‌توانند با وارد کردن توکن نجوای خود در یکتانت، به تعداد مورد نظر برای کاربران خود پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی ارسال کنند. ناشران پوش‌های تبلیغاتی ارسال شده را در پنل نجوا و گزارش آمار درآمد آن را در پنل یکتانت می‌توانند مشاهده نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *