درباره ما

نجوا در مهر ۱۳۹۷ و از دل فضای تبلیغات آنلاین شروع به کار کرد. در آن زمان فعالیت تیم نجوا به همکاری در فراهم کردن زیرساخت‌های تبلیغاتی جدید و بومی‌شده برای کسب‌وکارهای آنلاین اختصاص داشت. اما نقطه عطف جایی بود که متوجه شدیم یک مشکل اساسی و فراموش‌شده وجود دارد؛ کاربران رهاشده. ما فهمیدیم کسب‌وکارها به قدری درگیر جذب کاربران جدید بودند که از کاربران فعلی خود غافل می‌شدند و در حالی که برای تبلیغات هزینه‌های هنگفت می‌کردند، کاربران قبلی خود را از دست می‌دادند. بنابراین راه نجوا را جدا کردیم و خدمات نجوا را به صورت تخصصی به توسعه خدمات ریتنشن مارکتینگ معطوف کردیم. 

خدمات ریتنشن مارکتینگ

نجوا اینجاست تا به کسب‌وکارها برای نگه داشتن کاربران و ساختن شبکه مشتریان همیشگی و وفادار کمک کند. ابزارهایی که نجوا ارائه می‌کند، مستقیما شما را به کاربرانتان متصل می‌کند تا پیام خود را به گوش آن‌ها برسانید. سرویس ارسال اعلان (Push Notification) و سرویس ایمیل مارکتینگ دو محصول اصلی نجوا در حال حاضر هستند. 

ما تلاش می‌کنیم به وسیله خدمات نجوا به کسب‌وکارها کمک کنیم از بخش بزرگ‌تری از بستر اینترنت برای تعامل با مشتریان خود استفاده کنند. به‌علاوه به کاربران وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ابزاری ارائه می‌کنیم که با استفاده از آن بتوانند در این دنیای پهناور و پر از اطلاعات متنوع، مطالب مورد علاقه خود را دریافت کنند. 

تیم نجوا

سرمایه اصلی نجوا نیروی انسانی جوان و متخصص است که با تکنولوژی و ابزارهای روز عرصه بازاریابی آشنا هستند و مهم‌ترین دغدغه‌شان برای تقویت مجموعه،‌ حفظ روحیه یادگیری و جست‌وجوگری است. تیم نجوا همواره به دنبال توسعه محصولات خود به شیوه‌ای است که قادر به پاسخ‌گویی تمام خواسته‌های مشتریان در طول زمان باشد و نظرات و بازخوردهای شما در این مسیر بهترین راهنمای ما خواهد بود.