14038770

تعداد اس‌ام‌اس‌های ارسال شده

206153295

تعداد ایمیل‌های ارسال شده

119106332620

تعداد پوش نوتیفیکیشن‌های ارسال شده

درباره ما

نجوا در مهر ۱۳۹۷ و از دل فضای تبلیغات آنلاین شروع به کار کرد. در آن زمان فعالیت تیم نجوا به همکاری در فراهم کردن زیرساخت‌های تبلیغاتی جدید و بومی‌شده برای کسب‌وکارهای آنلاین اختصاص داشت. اما نقطه عطف جایی بود که متوجه شدیم یک مشکل اساسی و فراموش‌شده وجود دارد؛ کاربران رهاشده. ما فهمیدیم کسب‌وکارها به قدری درگیر جذب کاربران جدید بودند که از کاربران فعلی خود غافل می‌شدند و در حالی که برای تبلیغات هزینه‌های هنگفت می‌کردند، کاربران قبلی خود را از دست می‌دادند. بنابراین راه نجوا را جدا کردیم و خدمات نجوا را به صورت تخصصی به توسعه خدمات ریتنشن مارکتینگ معطوف کردیم.

نجوا اینجاست تا به کسب‌وکارها برای نگه داشتن کاربران و ساختن شبکه مشتریان همیشگی و وفادار کمک کند. ابزارهایی که نجوا ارائه می‌کند، مستقیما شما را به کاربرانتان متصل می‌کند تا پیام خود را به گوش آن‌ها برسانید. سرویس ارسال اعلان (Push Notification)، سرویس ایمیل مارکتینگ و سرویس اس‌ام‌اس مارکتینگ، سه محصول اصلی نجوا در حال حاضر هستند.

بیش از ۸۰۰۰ وب‌سایت و اپلیکیشن به نجوا اعتماد کرده‌اند

 

خدمات نجوا به کسب‌وکارها

هزینه جذب هر مشتری جدید، تقریبا ۵ برابر هزینه بازگرداندن و نگهداری مشتریان فعلی است. با پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی بازگشتی و استفاده از ابزارهای ریتنشن مارکتینگ نجوا می‌توانید با هزینه بسیار کمتر، به فروش بیشتر و ROI مثبت برسید.

ما تلاش می‌کنیم به وسیله خدمات نجوا به کسب‌وکارها کمک کنیم از بخش بزرگ‌تری از بستر اینترنت برای تعامل با مشتریان خود استفاده کنند. به‌علاوه به کاربران وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ابزاری ارائه می‌کنیم که با استفاده از آن بتوانند در این دنیای پهناور و پر از اطلاعات متنوع، مطالب مورد علاقه خود را دریافت کنند. 

سرویس ایمیل مارکتینگ

با سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا، مستقیم و موثر پیامتان را به کاربران برسانید تا فروشی بیشتر و مشتریانی وفادارتر داشته باشید. به‌کمک ایمیل مارکتینگ می‌توانید جزئیات کمپین‌ها، معرفی جدیدترین محصولات و لیست کالاهای تخفیف‌دار را برای کاربران خود ارسال کنید و مخاطبین را در جریان اتفاقات مهم قرار دهید.

سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا
سرویس پیام کوتاه نجوا

سرویس پیام کوتاه

پنل ارسال پیامک نجوا با ارائه گزارش‌های دقیق و تحلیلی از پیامک‌های ارسال‌شده، میزان به مقصد رسیدن پیامک‌ها، کلیک روی لینک‌ها و … به شما کمک می‌کند کمپین‌های مختلف‌تان را با یکدیگر مقایسه کنید و با بهینه کردن کمپین‌ها بهترین نتیجه را از اس‌ام‌اس مارکتینگ بگیرید. بازاریابی پیامکی، کانالی مستقیم برای ایجاد ارتباط بین شما و کاربران آفلاین محسوب می‌شود و یکی از بهترین روش‌ها برای اطلاع‌رسانی‌های مهم و لحظه‌ایست.

سرویس پوش نوتیفیکیشن

با سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا، بسیار ساده و سریع و به‌صورت دقیق و هدفمند پیام خود را همراه با تصویر و لوگوی برندتان به دست مخاطبین برسانید و با صرف کمترین زمان و هزینه، آن‌ها را به‌سمت کالا یا خدمات مورد علاقه‌شان هدایت کرده و اخبار کمپین‌ها و محصولاتتان را به گوش مخاطب برسانید.

سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا
فرصت‌های شغلی

می‌خواهید با ما همکاری کنید؟

به صفحه‌ی فرصت‌های شغلی سر بزنید!

برای تداوم این دوستی…

ما هفته‌ای یک ایمیل پروپیمون آموزشی از دنیای جذاب مارکتینگ ارسال می‌کنیم.