پوش نوتیفیکیشن‌

راهنمای کامل پوش نوتیفیکیشن و استفاده از آن

پوش نوتیفیکیشن چیست؟

اگر شما هم صاحب کسب‌و‌کار یا رسانه‌ باشید، می‌دانید که ارتباط با مشتریان و کاربران بالقوه و تبدیل آن‌ها به مشتریان و کاربران وفادار، همیشه‌ با هزینه‌های مختلف همراه است و بعضا راهکارهای سنتی و استفاده از هر پلتفرمی مناسب نیاز شما نیست.

پوش نوتیفیکیشن و سرویس‌های ارسال نوتیفیکیشن برای همین هدف به‌وجود آمده‌اند. با ما همراه باشید تا بیشتر با سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن یا پوش نوتیفیکیشن آشنا شوید. پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی شبیه به پیام کوتاه (SMS) است؛ با این تفاوت که می‌تواند در بسیاری از ابزارها از قبیل مرورگر وب، اپلیکیشن یا سیستم عامل ارسال شود و نیازی به داشتن اطلاعات تماس مشتری برای ارسال پیام نیست و کاربر با اختیار خود و با عضویت در سرویس پوش نوتیفیکیشن شما، پیام‌های ارسالی شما را دریافت می‌کند.

پوش نوتیفیکیشن چیست

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

پوش نوتیفیکیشن یکی از سرویس‌های موثر در حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده که به تازگی به ایران وارد شده است. استفاده از پوش نوتیفیکیشن به دو روش ارگانیک و تبلیغاتی امکان پذیر است. در روش ارگانیک هر کسب‌وکار اینترنتی، اعم از اپلیکیشن و وب‌سایت، با ارسال پوش نوتیفیکیشن برای کاربران خود، ضمن ایجاد تعامل با آن‌ها، کاربران را به وب‌سایت و اپلیکیشن خود بازگردانده و با ارسال پوش نوتیفکشن‌های شخصی‌سازی‌شده باعث افزایش بازدهی آن‌ها می‌شود.

روش دوم استفاده از پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی و ارسال تبلیغات برای کاربران وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط می‌باشد. در این روش تبلیغ‌کننده‌ها به هدف خود جهت ترویج محصولات کسب‌وکار و ناشران به کسب درآمد از ایجاد وب‌سایت‌های باکیفیت خواهند رسید. در این‌راستا، سرویس جدیدی تحت عنوان تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در پلفترم تبلیغاتی آنلاین یکتانت، با همکاری نجوا، به عنوان شیوه جدید تبلیغات آنلاین راه‌اندازی شده است. به کمک این سرویس، کسب‌وکارها می‌توانند با ساخت کمپین پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی، از فرصت تبلیغات استفاده کرده و محتوای تبلیغاتی خود را به کاربران رسانه‌هایی ارسال کنند که اجازه ارسال پوش نوتیفیکیشن را صادر کرده‌اند.

تفاوت پوش نوتیفیکیشن با سیستم‌های ارسال پیام دیگر

بزرگ‌ترین تفاوت سرویس پوش نوتیفیکیشن در هزینه است. هزینه‌ی ارسال پوش نوتیفیکیشن به‌مراتب پایین‌تر از ارسال ایمیل یا ارسال پیام کوتاه است؛ در‌حالی‌که میزان open rate یا نرخ باز شدن آن بسیار بالاتر است. اگر بخواهید پیام خود را به کاربران عضو سرویس خود ارسال کنید، این هزینه نزدیک به صفر است. شما با عضویت در سرویس پوش ایرانی نجوا می‌توانید از همین امروز، به‌راحتی به جمع‌آوری عضو در وب‌سایت یا اپلیکیشن خود بپردازید.
تفاوت دیگر پوش نوتیفیکشن امکانات بیشتر آن در زمان نمایش پیام است. به‌طور مثال یک پیام می‌تواند همراه با یک عکس کوچک یا متوسط باشد و یا تیتر و متن اختصاصی خود را داشته باشد؛ در‌حالی‌که در پیام کوتاه یا ایمیل، نوتیفیکیشن تنها شامل متن است.

پوتیفیکیشن تبلیغاتی

اهمیت استفاده از سرویس پوش نوتیفیکیشن

به‌جز مواردی همچون هزینه و امکانات بهتر پوش نوتیفیکیشن نسبت به سرویس‌های ارسال دیگر، باید به قدرت این ابزار در بازگرداندن مشتریان به وبسایت یا اپلیکیشن شما اشاره داشت. با ارسال پوش نوتیفیکیشن به‌راحتی می‌توانید حتی زمانی که کاربر در وب‌سایت شما حضور ندارد یا اپلیکیشن شما را فراموش کرده است، مجددا او را نزد خودتان برگردانید. از آنجا که سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن وان سیگنال برای ایرانیان فیلتر شده است، سرویس پوش ایرانی نجوا جایگزین مناسبی برای این سرویس است چرا که نجوا با وان سیگنال ادغام شده است و شما می‌توانید برای کاربران گذشته خود نیز از این طریق پوش نوتیفیکیشن ارسال کنید.

کاربردهای اصلی پوش نوتیفیکیشن

  • ارسال اخبار فوری، جذاب و مهم برای رسانه‌ها و جذب گسترده‌ی ترافیک به لینک هدف
  • ارسال پیشنهاد‌های لحظه‌ای و روزانه به کاربران عضو و تبدیل کردن آنها به مشتری
  • ارسال به‌روزرسانی‌های جدید اپلیکیشن یا وب‌سایت و اطلاع کاربران از تغییرات
  • تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یا ارسال پست‌های تبلیغاتی برای جذب ترافیک به مشتریان سازمانی شما و کسب درآمد

رایگان بودن ارسال پوش نوتیفیکیشن و بازدهی بالای این سرویس موجب شده است تا این ابزار به یکی از کارآمدترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ رسانه‌ها و سازمان‌ها بدل شود و تقریبا تمام سازمان‌های موفق از آن استفاده کنند. پس شما هم اگر هزینه‌ی بالایی برای جذب کاربر پرداخته‌اید و می‌خواهید این کاربران ارزشمند را برای خود حفظ و آن‌ها را به کاربران وفادار یا مشتریان وفادار تبدیل کنید، همین امروز برای پیاده‌سازی اصولی این ابزار اقدام کنید.

 

یکی از دغدغه‌های بزرگ دارندگان کسب‌وکار و رسانه‌ها، شرایط خاص کشور ایران در ارتباط با عدم اطمینان از خدمت‌رسانی ابزارها و سرویس‌های خارجی به سازمان‌های ایرانی است؛ سرویس‌های بسیار مهمی همچون: ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران ارزشمند شما. همین عدم اطمینان می‌تواند دلیل محکمی برای استفاده از سرویس‌های داخلی مشابه باشد که بعضا خدماتی بهتر به کاربران ایرانی ارائه می‌کنند و می‌توانند به شما این اطمینان خاطر را بدهند که کاربران شما همیشه در دسترس شما خواهند بود و شما همیشه از این سرویس برخوردار خواهید بود. با ما همراه باشید تا با سرویس پوش ایرانی نجوا آشنا شوید.

چگونگی شکل‌گیری نجوا؛ سرویس پوش نوتیفیکیشن ایرانی

اولین هدف ایجاد این سرویس، خلق یک سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن داخلی بود که بتواند این اطمینان را به مشتریان خود بدهد که همیشه به کاربران‌شان دسترسی دارند و هم‌زمان خدمتی هم‌وزن سرویس‌های مشابه خارجی دریافت می‌کنند. بسیاری از رسانه‌های بزرگ ایران و همچنین کسب‌و‌کارهای مدرن و موفق ایرانی تنها به‌دلیل مطمئن‌نبودن از سرویس‌دهی بلندمدت نمونه‌های خارجی، به سمت استفاده از این سیستم نرفته بودند. اما هم‌اکنون با وجود نجوا، این سرویس به‌راحتی و به‌رایگان در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.
هدف مهم دیگر ایجاد نجوا، توسعه‌ی این سرویس براساس نیازهای کسب‌و‌کارها و رسانه‌های داخلی است تا بتوانند بسته‌هایی طراحی کنند که پاسخ‌گوی نیازهای اصلی کاربران داخلی باشد؛ موضوعی که شرکت‌های خارجی خیلی به آن اهمیت نمی‌دهند و معمولا مشتریان ایرانی در پایین‌ترین سطح فهرست اولویت‌شان قرار دارند یا اصلا پاسخی برای نیازهای این‌چنینیِ آن‌ها درنظر نگرفته‌اند.

مدیریت هوشمند ارسال پوش نوتیفیکیشن

نجوا امکانات متعددی را در اختیار رسانه‌ها و کسب‌و‌کارها قرار داده است تا بتوانند هوشمندانه‌تر پیام‌هایشان را ارسال‌ کنند و بازخورد بسیار بهتری از این ابزار بگیرند. این امکانات عبارت‌اند از:

  • امکان دسته‌بندی کاربران براساس موضوعاتی که در وب‌سایت به آن‌ها مراجعه کرده‌اند
  • امکان دسته‌بندی کاربران براساس زمان مراجعه
  • امکان دسته‌بندی کاربران براساس آخرین زمان کلیک یا تعامل با پوش نوتیفیکیشن
  • امکان ویرایش متن درخواست عضویت در سیستم پوش
  • امکان تغییر سیاست پیام درخواست عضویت براساس رفتار کاربر مانند اسکرول به جایگاه خاصی از صفحه، زمان حضور در صفحه، دفعات مشاهده صفحه و …

 

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

یکی از سریع‌ترین و بهترین روش‌های آگاه‌سازی کاربران ایرانی از کمپین‌ها یا جذب کاربران جدید به فروشگاه یا رسانه‌ی شما، ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران رسانه‌ها و اپلیکیشن‌های فعال و معتبر است. در همین راستا، شما می‌توانید قیمت پوش نوتیفیکیشن را از تیم پشتیبانی نجوا درخواست و براساس نیاز خود، بسته‌ی موردنظرتان را انتخاب کنید.
با استفاده از سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا هر چه زودتر کاربران ارزشمند خود را به مشتریان وفادار یا کاربران همیشگی تبدیل کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *