آنچه باید پیش از شروع بازاریابی پیامکی بدانید

پیش از آنکه بازاریابی پیامکی را با نجوا آغاز کنید، لازم است از نکات زیر آگاهی داشته باشید:

فرم احراز هویت:

طبق مقرراتی که برای همه پنل‌های پیامکی تنظیم شده است، شما باید قبل از ارسال پیامک از پنل نجوا، فرم احراز هویت خود را تکمیل کنید. (پر کردن این فرم، جدا از احراز هویت پیامکی درون پنل نجواست). درباره نحوه تکمیل و ارسال این فرم، در بخش احراز هویت پیامک به تفصیل صحبت خواهیم کرد.

انواع پیامک و تعرفه‌های آن:

پیش از آنکه درباره تعرفه‌ها حرف بزنیم، لازم است با انواع پیامک آشنا شوید.

به‌طور کلی، دو نوع پیامک داریم: پیامک تبلیغاتی، پیامک ریتنشن. فرق این‌دو در «نوع مخاطبان» آن‌هاست. در ادامه به توضیح هریک از این‌ها می‌پردازیم.

  • پیامک ریتنشن: پیامک‌هایی که برای ریتنشن مارکتینگ به ممخاطبان و مشتریان فعلی خودتان ارسال می‌کنید، پیامک ریتنشن نامیده می‌شوند. برای دیدن تعرفه این پیامک‌ها از داخل پنل نجوا وارد بخش مالی > خرید > شارژ حساب پیامک شوید تا بسته‌های مختلف آن را مشاهده کنید. نجوا مناسبت‌ترین تعرفه‌های پیامکی را ارائه می‌دهد و برای موفقیت در اس‌ام‌اس مارکتینگ، شما را همراهی می‌کند.
  • پیامک تبلیغاتی: مخاطبانی که به آن‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال می‌شود، جزو مشتریان شما نیستند. در واقع شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی از یک بانک شماره تماس که شرکت‌ها در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده می‌کنید. هزینه این نوع پیامک، از پیامک ریتنشن بالاتر است. برای ارسال این نوع پیامک و آگاهی از تعرفه‌های آن، لطفا از داخل پنل نجوا وارد بخش راهنما و پشتیبانی و درخواست پشتیبانی شوید و تیکت ثبت کنید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط و نیاز کسب‌وکارتان به شما پیشنهادات مناسب را اعلام کنند.

انواع خط و انتخاب آن‌ها:

برای ارسال پیامک باید یک خط در اختیار داشته باشید. نجوا در ابتدا یک خط اشتراکی در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید به رایگان از آن استفاده کنید. توجه فرمایید که خط‌های اشتراکی، توسط چند کسب‌وکار به‌طور همزمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای اینکه از سرشماره‌ای که استفاده می‌کنید، فقط پیامک‌های شما به دست مخاطب برسد، لازم است خط اختصاصی خریداری کنید که بازه قیمتی وسیعی دارد و می‌توانید متناسب با بودجه‌تان، خط مناسب را انتخاب کنید.

برای خرید خط اختصاصی وارد پنل نجوا شوید و به بخش مالی > خرید > شارژ حساب پیامک > خرید خط اختصاصی بروید. از این قسمت می‌توانید خط‌های مختلف را به همراه تعرفه‌هایشان مشاهده کنید. همچنین اگر شماره خاصی مدنظرتان بود و در لیست مشاهده نکردید، می‌توانید تیکت بزنید و درخواست خود را اعلام کنید تا کارشناسان ما در صورت امکان، شماره مدنظرتان را در اختیارتان قرار دهند.

برای آشنایی بیشتر با پنل پیامک نجوا پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی زیر را ببینید:

پیش نیازهای کار با پنل ارسال پیامک نجوا

در بخش‌های جلوتر از راهنمای بازاریابی پیامکی در نجوا، هر آنچه نیاز دارید بدانید را برای شما گنجانده‌ایم. اگر سوالی داشتید یا راهنمایی خواستید، می‌توانید تیکت ثبت کنید یا با شماره 02149195000 داخلی 4 تماس بگیرید.