پوش نوتیفیکیشن رایگان

سه راه برای ایجاد ارتباط قوی‌تر با مشتریان از طریق پوش نوتیفیکیشن رایگان نجوا

پوش نوتیفیکیشن رایگان نجوا ابزار خوبی برای تقویت ارتباط با مشتریان شما است. میخواهید بدانید چگونه؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پوش نوتیفیکیشنهای تحت وب، که گاهی اوقات با عنوان «وب پوش» یا «وب نوتیفیکیشن» هم از آنها یاد میشود، فرصتی در اختیار بازاریابانمیگذارند تا به یکی از بزرگترین جوامع آنلاین دسترسی پیدا کنند: بازدیدکنندگان از وبسایتها.

مطلب مرتبط: پوش نوتیفیکیشن چیست؟

این که به بازدیدکنندگان وبسایت خود دسترسی داشته باشید، موضوعی حیاتی است. میپرسید چرا؟ به این خاطر که وبسایت معمولا اولین کانالی است که مشتری از طریق آن برای نخستین بار با برند شما آشنا میشود.

سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا برایتان امکانی فراهم میکند تا به بازدیدکنندگان از وبسایت خود پوش نوتیفیکیشن‌ رایگان بفرستید؛ حتی در شرایطی که مشغول بازدید از سایت شما نباشند. در ادامه سه روش مؤثر برای تقویت ارتباط با مشتری از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشنرا با هم مرور میکنیم:   

اطلاعرسانی تراکنشها از طریق پوش نوتیفیکیشن؛ راهی برای ایجاد حس اعتماد و ارائه ارزش به مشتری

شاید شما هم مثل من دوست داشته باشید که بعد از سفارش آنلاین یک محصول دائما در جریان مراحل ثبت، بستهبندی و ارسال سفارش قرار بگیرید؛ خصوصا اینکه بدانید سفارش چه موقع به درب منزلتان میرسد.

پوش نوتیفیکیشن میتواند برای اطلاعرسانی این موضوع عالی ظاهر شود. به عنوان مثال، یک نوتیفیکیشن شما را در جریان ثبت سفارش قرار بدهد و بعدیها به شما بگویند که سفارش ارسال شده و به زودی به دستتان میرسد. حتی پوش نوتیفیکیشنها این توانایی را هم دارند که در لحظه کاربر را در جریان تراکنشهای مالی قرار بدهند.

اما پوش نوتیفیکیشنها در User Onboarding هم مؤثرند؛ یعنی زمانی که مخاطب برای اولین بار با یک سرویس آشنا میشود. برای استفاده هر چه بهتر از این فرصت، میتوانید اهمیت کارهایی مثل ثبتنام در سایت یا ساخت پروفایل را با پوش نوتیفیکیشن به کاربر بشناسانید.

به عنوان مثال، میتوانید در نوتیفیکیشن خود دکمهای تعبیه کنید تا کاربر با فشردن آن در صورت ثبتنام در سایت بلافاصله از یک تخفیف استثنایی برخوردار شود. یا اینکه قادرید با در نظر گرفتن علایق مخاطب، او را به صفحه خاصی از وبسایت خود هدایت کنید.

درگیر کردن مشتری با پیشنهادات جدید از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن رایگان نجوا

تجربه ثابت کرده که با اطلاعرسانی رویدادهای مهم، معرفی محصولات تازه یا قابلیتهای جدید یک سرویس از طریق پوش نوتیفیکیشن، مخاطبین نه تنها همیشه نسبت به این تغییرات بهروز میمانند بلکه تمایل بیشتری برای بازگشت به وبسایت شما نشان خواهند داد

به عنوان مثال، یک فروشگاه لباس میتواند آخرین پوشاک مد پاییزه خود را از طریق همین نوتیفیکیشنها به میلیونها نفر اطلاعرسانی کند. به عنوان مثال، مشتری میتواند با کلیک روی یکی از این پیامها به صفحه خرید «پوشاک زنانه جدید» هدایت شود.

حتی این امکان هم وجود دارد که بتوان از طریق تگهای مختلف (زنانه، مردانه، کودکانه و …) یا در نظر گرفتن تاریخچه جستجوی هر کاربر، پوش نوتیفیکیشنها را برای افراد مختلف شخصیسازی کرد.

پوش نوتیفیکیشنهای خبری هم میتوانند ایده جالبی باشند. به عنوان مثال اخبار داغ روز، نتایج لحظهای مسابقات ورزشی یا اطلاعات حساس به زمان را میتوانید از همین طریق با میلیونها نفر به اشتراک بگذارید و مطمئن باشید که خوانده میشوند

تبدیل مشتری آنلاین به مشتری حضوری از طریق پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن رایگان تبلیغاتی میتواند ابزار خوبی باشد تا مشتریهایتان آنلاین خود را به مشتریهای حضوری تبدیل کنید.

مثلا فرض کنید یک فروشگاه لباس بخواهد که در یکی از شعبهها، جشنواره ویژهای برایفروش محصولات پاییزه برگزار کند. با ارسال پوش نوتیفیکیشنی که زمان و محل برگزاری این رویداد را اطلاعرسانی میکند، این احتمال هست که کاربر با خواندن این پیام برای حضور فیزیکی در فروشگاه ترغیب شود، و این یعنی ارتباط بهتر و قویتر با مشتری.

از این خصوصیت پوش نوتیفیکیشنها میتوان استفادههای مفیدی کرد. به عنوان مثال، میتوانید نوتیفیکیشنارسالی را به موقعیت جغرافیایی نزدیکترین فروشگاههای برگزاری رویداد به مشتری لینک کنید تا به راحتی روی نقشه آنها را پیدا کند

این پیامها باید در حکم یک بازی بُردبُرد برای شما و مشتریانتان باشند. بنابراین باید در ارسال آنها هوشمندانه عمل کنید. مثلا اینطور تعیین کنید که مشتری در صورت بازدید حضوری از فروشگاه، بتواند از تخفیف ویژهای برای خرید محصول برخوردار شود.

و در نهایت یک پیشنهاد: این پیامهای تبلیغاتی را زمانی بفرستید که مشتری حداقل چندین بار به وبسایت شما سر زده و با برندتان آشنا شده باشد

با پوش نوتیفیکیشن رایگان، ارتباط خود و مشتریانتان را مستحکم کنید

سرویس پوش نوتیفیکیشن رایگان نجوا با داشتن امکاناتی مثل شخصیسازی پوش نوتیفیکیشن، زمانبندی و ارسال پیام برای دستههای تفکیک شده از کاربران میتواند ابزار خوبی برای مستحکم کردن این ارتباط باشد. توصیه میکنیم که حتما به وبسایت ما سر بزنید و امکانات سرویس را به طور کاملا رایگان امتحان کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *