۱. پلتفرم نجوا چیست و چه خدمات و محصولاتی ارائه می‌کند؟

نجوا ارائه‌دهنده خدمات ریتنشن مارکتینگ است. اگر صاحب وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین هستید، با استفاده از سرویس‌های پوش نوتیفیکیشن و ایمیل مارکتینگ می‌توانید کاربران خود را به وب‌سایت بازگردانید و با تعامل مناسب از آن‌ها مشتریان همیشگی بسازید.

۲. ریتنشن مارکتینگ چیست و چه‌طور به کسب‌وکار من کمک می‌کند؟

ریتنشن مارکتینگ یا بازاریابی بازگشتی در واقع بازاریابی کاربران فعلی شماست. تمام کسب‌وکارها در کنار بازاریابی برای جذب کاربران جدید، به ابزارهایی برای نگهداری کاربران فعلی و تعامل با آن‌ها نیز نیاز دارند. از جمله ابزارهای ریتنشن مارکتینگ می‌توان به پوش نوتیفیکیشن، ایمیل مارکتینگ و پیام درون برنامه‌ای اشاره کرد. ریتنشن مارکتینگ می‌تواند با هزینه‌ای به‌صرفه به افزایش فروش، افزایش ترافیک و بالا بردن نرخ تعامل کاربران کمک کند.

۳. پوش نوتیفیکیشن وب چیست؟

پوش نوتیفیکیشن وب پیامی است که به مرورگر کاربر ارسال شده و بر روی کامپیوتر یا موبایل مخاطب نمایش داده می‌شود و برای دریافت آن نیازی به باز بودن وب‌سایت فرستنده روی دستگاه مورد نظر نیست. پوش نوتیفیکیشن می‌تواند حاوی عکس، متن و لینک باشد که مخاطبان با کلیک روی آن به لینک مورد نظر هدایت شوند.

۴. پوش نوتیفیکیشن اندروید چیست؟

پوش نوتیفیکیشن اندروید نجوا، به شما کمک می‌کند اپلیکیشن خود و امکانات آن را در تلفن همراه یا تبلت به کاربران یادآوری کنید و آنها را به استفاده مجدد از اپلیکیشن ترغیب کنید. ارسال پوش نوتیفیکیشن می‌تواند تعداد کاربران فعال اپلیکیشن را تا ۷ برابر بیشتر کند.

۵. ایمیل مارکتینگ چیست؟

با سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا می‌توانید به سادگی ایمیل‌های جذاب طراحی کنید و به صورت شخصی‌سازی‌شده و در زمان مناسب برای کاربران ارسال کنید. ایمیل مارکتینگ در بازگرداندن کاربران و تشویق آن‌ها به خرید مجدد تاثیر بسزایی دارد و یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌‌های بازاریابی دیجیتال به شمار می‌رود.